TOMASIK, PAKOSIEWICZ, GROELE, Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

W dniu 18.07.2016 roku Zarząd Fundacji Praw Budowlańca podjął Współpracę z Kancelarią,

TOMASIK, PAKOSIEWICZ, GROELE, Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska z Krakowa.

W swojej działalności Kancelaria TPG kładzie nacisk w szczególności na szeroko pojęte prawo gospodarcze, w szczególności z zakresu prawa inwestycji kapitałowych, nieruchomości, restrukturyzacyjnego oraz procesów sądowych.

Kancelaria jest doświadczonym doradcą w szeroko pojętych procesach restrukturyzacyjnych, świadczy bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, pomaga w przygotowaniu i negocjowaniu umów handlowych a także wspiera procesy inwestycyjne.

Kancelaria obsługuje podmioty z wielu branż, w tym m.in. z branży budowlanej, świadcząc usługi prawne zarówno na rzecz inwestorów, generalnych wykonawców jak i podwykonawców.